Kariéra

Hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici správce hotelu a restaurace.

Do našeho hotelu rodinného charakteru přijmeme samostatného a kreativního člověka na pozici správce hotelu a restaurace. Pracovní pozice je vhodná také
pro manželské páry.

Náplní práce je komplexní řízení hotelového provozu, zajišťování a řešení provozních záležitostí, jednání s novými obchodními partnery a péče o stávající zákazníky. Zodpovědnost za vysokou úroveň, kvalitu a zlepšování poskytovaných služeb. Součástí práce je také modernizace a řízení provozu zahradní restaurace a tomu odpovídajícímu zázemí, koordinace a řízení práce zaměstnanců restaurace, vytváření nápojových a jídelních lístků.

Požadujeme samostatnost, zodpovědnost, důslednost, aktivní přístup k práci, schopnost vést kolektiv, obchodního ducha a kreativní myšlení. Vhodný kandidát by měl mít výborné komunikační a organizační schopnosti, časovou flexibilitu, loajalitu a schopnost zvládat zátěžové situace.

Nabízíme možnost osobní realizace a spolupodílení se na řízení a rozvoji zavedeného hotelu uprostřed krásné krajiny v samém srdci Beskyd. Máme pro Vás motivující finanční ohodnocení závislé na pracovních výsledcích a další benefity. Po individuální dohodě je možné zajistit také ubytování.