Akce a novinky

Sledujte nás!
14 Bře

KORONAVIRUS A MY

„ROOMSERVIS“ – NOVÁ SLUŽBA

V důsledku přijatých opatření k zamezení šíření koronaviru  se částečně omezuje rozsah dříve poskytovaných  služeb  našeho hotelu. Především jde o uzavření naší restaurace „STODOLA“ . Respektujeme nutnost přijetí razantních krizových opatření  a snažíme se přispět k bezpečnosti našich návštěvníků zvýšením četnosti desinfekce společných prostor a striktním dodržováním našich vnitřních pravidel pro provozování hotelu  , které akcentují soukromí hostů .

Abychom kompenzovali  naším budoucím hostům výpadek restauračních služeb , zavádíme  pro ně  službu , „roomservis“   , fungující  denně od 11,00 do 23 ,00 hodin .

Podstatou této služby je  donáška jídel , čepovaných  a rozlévaných nápojů přímo na apartmán nebo pokoj. Objednávka  .se provádí telefonicky  dle jídelního a nápojového lístku Stodoly.  – viz „Nové menu ve STODOLE“   

Hosté , kteří si objednají  vícedenní pobyt v apartmá  a  dopředu si zamluví ochutnávkové menu , ve skladbě :  předkrm , polévka , hlavní jídlo a desert  mohou využít  slevy ve výši 30 %  z celkové ceny  ochutnávkového balíčku.