• hotel@hotelzamecek.cz
  • Recepce: +420 558 684 437


NOVINKA
Nyní pro Vás nově nabízíme služby privátního wellness.


open-navigation

close-navigationRezervace

HOTEL ZÁMEČEK

Krásná vila postavená v roce

V prostorách krásné vily, postavené v roce 1907 správcem arcibiskupských lesů, Vám nabízíme komorní a pohodlné prostředí k odpočinku, relaxaci, sportu i podnikatelským aktivitám.

1907

RESTAURACE
HOTEL
WELLNESS
OKOLÍ

HOTEL ZÁMEČEK

Okolí hotelu

Okolí hotelu v letní sezóně přímo vybízí k procházce přilehlými lesy nebo odpočinku na rozkvetlé louce. K aktivní relaxaci skvěle poslouží světoznámé špičkově vybavené golfové hřiště resortu Prosper Golf v těsném sousedství hotelu. V zimním období lyžaři jistě ocení blízkost a dostupnost lyžařských sjezdovek a ski areálů.

HOTEL S PŘÍBĚHEM

Hotel vznikl modernizací původní vily vystavěné v roce 1907 správcem arcibiskupských lesů. Interiéry ve značné míře kopírují původní styl a ve vybavení hotelu lze místy nalézt i části původního nábytku, výzdoby a pracovních nástrojů.

PRAMEN VE SKLEPENÍCH

Není to dávno, co sklepení našeho hotelu vydalo své tajemství, kdy v jednom z podzemních zákoutí byla náhodou objevena studna s pramenem. Dle nalezených předmětů a nástrojů okolo studny pramen podle všeho dobře posloužil původním majitelům, kteří jeho vodu využívali k ozdravným a relaxačním koupelím.

NA ŠŤASTNÉ 7. JAMCE

Hotel Zámeček se nachází necelých 250 metrů od šťastné sedmé jamky golfového hřiště na Čeladné, které se těší evropskému věhlasu. Pokud uvažujete o tom, že byste si golf zkusili zahrát, náš hotel pro Vás bude jistě dobrou volbou s příjemným a klidným ubytováním.

V POHÁDKOVÉ KRAJINĚ

Poloha hotelu Zámeček by již těžko mohla být pozoruhodnější. Pro milovníky přírody a klidu jsou okolní arcibiskupské lesy, přilehlé louky a stezky kopírující křišťálový tok Čeladenky hotovým rájem na zemi. Navštivte i Vy místa, kde se doslova rodí pohádky.