Hotel a okolí

Poznejte nás zblízka...

V prostorách krásné vily, postavené v roce 1907 správcem arcibiskupských lesů, Vám nabízíme komorní a pohodlné prostředí k odpočinku, relaxaci, sportu i podnikatelským aktivitám.

hotel-zamecek-celadna122

Okolí hotelu v letní sezóně přímo vybízí k procházce přilehlými lesy nebo odpočinku na rozkvetlé louce. K aktivní relaxaci skvěle poslouží světoznámé špičkově vybavené golfové hřiště resortu Prosper Golf v těsném sousedství hotelu. V zimním období lyžaři jistě ocení blízkost a dostupnost lyžařských sjezdovek a ski areálů.

Díky své poloze v téměř nedotčené přírodě čeladenského údolí je hotel Zámeček ideálním výchozím místem pro turisty, kteří chtějí poznávat krásy Beskyd.

hotel-zamecek-123

Také pro firmy a organizace jsme vzhledem k pohodové rodinné atmosféře a technické vybavenosti hotelu ideálním místem pro pořádání manažerských a teambuildingových akcí.

Novinky

Hotel s příběhem

Hotel vznikl modernizací původní vily vystavěné v roce 1907 správcem arcibiskupských lesů.

Interiéry ve značné míře kopírují původní styl a ve vybavení hotelu lze místy nalézt i části původního nábytku, výzdoby a pracovních nástrojů.

Pramen ve sklepeních

Není to dávno, co sklepení našeho hotelu vydalo své tajemství, kdy v jednom z podzemních zákoutí byla náhodou objevena studna s pramenem.

Dle nalezených předmětů a nástrojů okolo studny pramen podle všeho dobře posloužil původním majitelům, kteří jeho vodu využívali k ozdravným a relaxačním koupelím.

Na šťastné 7.jamce

Hotel Zámeček se nachází necelých 250 metrů od šťastné sedmé jamky golfového hřiště na Čeladné, které se těší evropskému věhlasu.

Pokud uvažujete o tom, že byste si golf zkusili zahrát, náš hotel pro Vás bude jistě dobrou volbou s příjemným a klidným ubytováním.

V pohádkové krajině

Faktem je, že poloha hotelu Zámeček by již těžko mohla být pozoruhodnější.

Pro milovníky přírody a klidu jsou okolní arcibiskupské lesy, přilehlé louky a stezky kopírující křišťálový tok Čeladenky hotovým rájem na zemi.

Navštivte i Vy místa, kde se doslova rodí pohádky.